top of page

Julia Hingetoidu 

stuudioköök

Tere tulemast meie hubasesse ja stiilsesse stuudiokööki Tallinna südames! 

Sind ootavad mõnusad elamuskokkamised – tule tähista sünnipäevi, teeme koos vahva ühiskokkamise, korralda äribrunch, koosolek või õhtusöök oma meeskonnale. 

Stuudioköök mahutab õdusalt aega veetma kuni 30-liikmelise seltskonna ja sooja ilma korral saame korraldada Sinu sündmuse meie päikselisel terrassil. 

 

Elamuskokkamised sobivad hästi sünnipäeva või muu sündmuse tähistamiseks.

 

Ühtlasi on lastel ja noortel võimalus proovida uusi maitseid ning katsetada ise toidu tegemist. Võimalus on viia läbi kerge koolitus sünnipäeva raames – kuidas valmistada endale ise toitev, tervislik ning maitsev toidukord.

 

Ettevõtetele pakume võimalust lähendada töötajaid ning inspireerida läbi mõnusa olemise ja koos loomise. Hea toit ja kontoriväline õhkkond võib võtta pinged ning avardada loovust, luua inimeste vahel uuel tasemel töösuhteid. 

 

Sündmuste broneerimisel palume teha ettemaks 50% ulatuses. Ürituse tühistamisel ettemaks tagastamisele ei kuulu. 

Korraldame stuudioköögis aktiivselt huvitavaid ja meeleolukaid vestlusõhtuid koos põnevate külalisesinejatega, teadmisterohkeid koolitusi ning loomulikult inspireerivaid maitserännakuid. 

Leia paketid allpool või kui Sul on endal hea idee, siis võta ühendust ja loome üheskoos elamusi!

 Valmistan suurepäraseid erinevaid toite - kala ja mereannid, lihatoidud, ülimaitsvad vegan ja gluteenivabad toidud ning toortoidud - hea meelega arvestan kõiki Teie vajadusi ja soove. 

Stuudioköögi Paketid

Klientide tagasiside

“Peetri Noortekeskuse lastega kooskokkamisel valmisid vegan toidud. Tegime sushit, kevadrulle, toorkomme ja banaani-mustikasmuutit (külmutatud kodumaine mustikas). Laste tagasiside oli meeldiv ja nad kutsusid tagasi - palusid, et järgmisel korral oleks smuutit veel rohkem. Sisse panime küpseid banaane, vett ja mustikaid. Lapsed on avatud uutele ja tervislikumatele maitsetele.”

Peetri Noortekeskuses lastega kooskokkamine

1 / 2

Näidismenüüd

Valmistan suurepäraseid erinevaid toite - kala ja mereannid, lihatoidud, ülimaitsvad vegan ja gluteenivabad toidud ning toortoidud  - hea meelega arvestan kõiki Teie vajadusi ja soove. 

Lastega kooskokkamine

Sušhi-Wrap 

Kevadrullid mangokastmega

Pannkoogid kana, juurviljade ja külma tartarkastmega 

Pannkoogid maasika toormoosiga

Toorjuustutort kirssidega

Kuum šokolaad 

Kihisev käsitöölimonaad

Õhuline roosa smuuti marjade, banaani ja draakoniviljapulbriga

Ettevõtte meeskonnaga kooskokkamine

Astelpaju eliksiir ingveri, laimi ja meega 

Kevadrullid forelli ja krevettidega 

Tomatisupp kitsejuustu ja tüümianiga 

Chiabatta avokaadosalsaga

Toorjuustutort kirsimoosiga 

Avokaado tort laimiga

Päringu vorm

Päringu kiiremaks vastuseks palun kirjelda lühidalt enda soove, nimeta periood ja pakett. Mitmele inimesele planeerid sündmust, kas enda kohas (kui jah, siis lisa piirkond) või soovid ruumi renti. Millised on erisoovid ja ootused mulle. Täpsustame kogu menüü ja detailid koostöö käigus ja loon Sulle sündmuse, mille üle oled ise uhke ja külalistele jääb meelde pikaks ajaks. 

Tänan! Vastame peagi!

bottom of page