top of page

R, 17. mai

|

Tallinn

Kohtumine toidukuradiga 17.05

Registration is closed
See other events
Kohtumine toidukuradiga 17.05
Kohtumine toidukuradiga 17.05

Aeg & Koht

17. mai 2024, 17:00 – 20:00

Tallinn, Võistluse 1, 10132 Tallinn, Estonia

Sündmusest

✅Sul on oma lemmiktoit/jook, millele on ülimalt keeruline kui isegi mitte võimatu " ei" öelda... ? Oled tahtejõuga sellest loobunud ja siis ikka ja jälle uuesti valinud...?

❓Kuid kas oled kunagi mõelnud, miks just see toit Sind niimoodi meelitab? Miks just SEE maitseb nii, et ikka ja jälle käe selle järele sirutad?

💚Kutsume sind sündmusele mõnusas ühises ringis oma Toidukuradile silma vaatama ja leidma seoseid, mis meid kindlate toitude juures hoiavad, et saaksime need kergusega lahti lasta. Sisuliselt on tegemist meditatiivse söömisrännakuga, mille käigus on sul võimalik kogeda oma lemmiktoidu maitset uuel viisil ning vaadata ka sügavamale toidupsühholoogiasse.🍓

💥💥💥Ole hea ja võta kaasa SEE ÜKS toit, mis Sinu jaoks on kõige-kõige-kõigem, milleta Sa täna oma elu ette ei kujuta ja võta seda ikka nii, et jaguks ( kui tegemist on näiteks kommidega, siis ikka terve pakk).

Kui Sinu jaoks on see mingi kombo, näiteks kohv ja saiake vms, siis ole hea ja palun vali neist ÜKS.

Ole hea ja hoolitse ka selle eest, et saaksid oma lemmikut kogeda just nii nagu seda kõige enam naudid- kui tegemist on nt pizzaga, siis hoolitse, et see oleks kindlasti soe jne.

Piletid

  • Kohtumine toidukuradiga

    25,00 €
    Sale ended

Total

0,00 €

Share this event

bottom of page