top of page

P, 07. apr

|

Frigiliana

Tervis, lõõgastus ja nauding

Kallis naine, oled oodatud lõõgastuma, nautima ja oma keha ning meelt hellitama päikselisse Andaluusiasse, Costa del Solile!

Registration is closed
See other events
Tervis, lõõgastus ja nauding
Tervis, lõõgastus ja nauding

Aeg & Koht

07. apr 2024, 10:00 – 14. apr 2024, 15:00

Frigiliana, 29788 Frigiliana, Málaga, Spain

Sündmusest

☀️Kallis naine, oled oodatud lõõgastuma, nautima ja oma keha ning meelt hellitama päikselisse Andaluusiasse, Costa del Solile!☀️

Pakume sulle võimalust kevadväsimus õlgadelt raputada, end uue puhta energiaga täita ning ka palju uusi teadmisi ning nippe koju kaasa viia!

8-päevane laager toimub Lõuna-Hispaanias, imelise mägikülakese Frigiliana lähistel. (Frigiliana on korduvalt saanud tunnustuse kui üks ilusaimatest Hispaania külakestest.) Lisaks oleme 5 km paigast, mida peetakse Euroopa parima kliimaga kohaks! Sind võtavad vastu päike, naeratavad inimesed, lummavad merevaated, kaitsvad kõrged mäed ja suussulavad hõrgud road.

Laager keskendub sinu heaolule. Pakume lõõgastust basseini ääres, igahommikust võimlemist, matku lähikonnas, keharaskustega toonust tõstvat treeningut matkavabadel peävadel ja 3 maitsvat toidukorda pluss vahepala igapäevaselt.

Laagris ootavad sind ees ka põnevad töötoad. Õpid Julia käe all valmistama lihtsaid pidulikke suupisteid. Ning Kadi juhendab keelt alla viiva tiramisu meisterdamist. Lisaks õpid oma keha kuivharjama (või tuletad vana hea harjumuse meelde) ning endale näo gua sha massaaži tegema, mis lõõgastab kogu keha ja toniseerib näo. Tervisenõustajast Kadi teeb ka paar loengut sellest, kuidas oma keha paremini tasakaalu viia. Ning jagab kasulikke, samas lihtsaid nippe lihaste toonuse tõstmiseks ning hormonaalseks harmooniaks.

Võimalus on lisatasu eest juurde tellida massaaži ning öko näohoolitsust.

Laagri avaring tseremoniaalse kakaoga toimub pühapäeva, 7 aprilli õhtupoolikul, kui olete kohale jõudnud. Ning laager lõpeb järgneval pühapäeval lõpuringiga enne teie äralendu.

Laagrisse on 10 kohta.

Laagri tasu on sulle, kui kiirele otsustajale 750 eur (kehtib veebruari lõpuni).

Kui võtad sõbra kaasa, pakume  kummalegi soodushinda 700 eur (samuti veebruari lõpuni).

Hind märtsis ja aprillis on 800 eur (koos sõbraga tulles mõlemale) või 850 eur

Hind sisaldab kõiki ühistegevusi, töötubasid ja loenguid, toitlustamist (v.a. 4 toidukorda, mil einestame seoses matkadega väljas) ning kingitusi.. Esimesel 8 registreerunul on soovi korral võimalus ööbida laagripaigas, Almijara villas, tasuta. Lähikonnas on aga mitmeid mõnusaid majutusasutusi – aitame meelsasti sobivaima välja valida ja broneerida. 

Malaga lennujaamast on laagri asukoht 70 km kaugusel. Võimalik on tulla kas ette tellitud taksoga (selles osas aitame sind) 75 eur suund või ühistranspordiga ~10 eur suund.

Laagrikoha kindlustab 150 eur tagastamatu ettemaks. Soovi korral saadame firmale arve.

Ettemaks tasuda hiljemalt 3 päeva jooksul peale registreerumist. Ja ülejäänu hiljemalt märtsi jooksul.

Täpsemat infot postitame laagri kohta jooksvalt. 

Seni ootame elevusega sinuga kohtumist!

Kõigi küsimuste korral pöördu Kadi või Julia poole:

Kadi 5013289 kaditoompere@gmail.com

Julia 55 955 313 juliahingetoit@gmail.com

Piletid

  • Osalus Hispaania naistelaagris

    Laagrikoha kindlustab 150 eur tagastamatu ettemaks. Soovi korral saadame firmale arve.

    0,00 €
    Sale ended

Total

0,00 €

Share this event

bottom of page