top of page

L, 20. jaan

|

Tallinn

Vestlusõhtu koos õhtusöögiga - Külas perearstid Helen Lasn ja Sergey Saadi

Registration is closed
See other events
Vestlusõhtu koos õhtusöögiga - Külas perearstid Helen Lasn ja Sergey Saadi
Vestlusõhtu koos õhtusöögiga - Külas perearstid Helen Lasn ja Sergey Saadi

Aeg & Koht

20. jaan 2024, 17:00 – 20:00

Tallinn, Võistluse 1-6, 10132 Tallinn, Estonia

Sündmusest

Helen Lasn 

👩‍⚕️ Perearst

Olen perearst, huvitunud kogu elu teaduses aju potentsiaalist ning selle patoloogiatest. Igapäevaselt  olen nii inimest kui meid ümbritsevat maailma sügavuti jälgiv, uuriv ja avastav nii hingelisel, füüsilisel kui holistilises võtmes. Mind köidab kõik mis mõjutab inimest kui tervikut, tema tervist, heaolu, kasvamist ning teadvust. Seda rakendan ka oma joogatundides, et leida kehas vaimne, füüsiline ja spirituaalne tasakaal. Samuti on kvaliteetne toit minu jaoks eluenergia. Teadvus ja teadlikkus on elu alus, oma elu kujundamise alus. Teadlikkus toidu ja elujõu seosest on mind pikka aega paelunud. Ülioluline on tervise aspektist teadvustada meie keskkonna mõju meie tervisele nii vaimses, füüsilise kui energeetilises mõttes. Soovin koos teiega arutada miks on oluline tervislik ning teadlik toitumine ning oma elu juhtimine. Olen väga suur nn oksüdatiivse stressi ja põletikulisete protsesside jälgimise fänn ning  on ülioluline teada milline on igaühe konkreetne olukord. Olen veendunud, et krooniline põletik on meie tervise oluline mõjutav faktor ning meie elukvaliteedi ning eluea kriitiline otsustaja. Minu suurim soov on aidata inimestel säilitada oma keha normaalne füsioloogia ning vähendada organismi kahjustamist erinevatel tasanditel.

Sergey Saadi

👨‍⚕️Perearst, preventiivse meditsiini arst

Nii nagu on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arste. Mitte paremad ja mitte halvemad, vaid teistsugused. Võib-olla püüab selline arst läbi isikliku trauma ja erinevate kultuuridega suhtlemise kogemuse muuta maailma paremaks ja lahkemaks paigaks. Samuti ei aktsepteeri ta terviseprobleemide pealiskaudseid lahendusi, püüdes kasutada kõiki võimalikke vahendeid, mis on kättesaadavad. Sellise arsti ideaalne maailm on maailm, mis on rikas empaatia, kaastunde, tänulikkuse, suuremeelsuse ja vastutustunde poolest. Tervete inimeste maailm.

Natuke endast: Olen 37a vana. Pärast 2009. aastal Volgogradi meditsiiniülikooli lõpetamist ja 2010. aastal Volgogradis (Venemaa) sisehaiguste internatuuri läbimist astusin Tartu Ülikooli 3-aastasesse peremeditsiini residentuuri, mille lõpetasin 2014. aastal. Sellest ajast olen töötanud perearsti ja “üldarstina” ning viimased aastad ka "kehakaaluarstina" ja ennetava meditsiini arstina. Pühendan end sellele, et me kõik saaks elada küpse vanaduseni tervetena. Meditsiinilisteks erihuvideks on ülekaal, insuliiniresistentsus, geeniuuringud ja biohäkkimine.

🍽️Menüü🍽️

Tervituseks shot õuna, apelsini, ingveri ja kurkumiga      

Eelroad

🌸 Kevadrullid peedihummuse juurviljade ja mangokastmega  

🌸 Lõhetartar kalamarjaga   

🌸 Sushisalat krevettidega      

Pearoog  

🌸 Särtsakad peedipihvid avokaadosalsa ja värske salatiga       

Magustoit

🌸 Avokaado toorkook laimi, marjade ja kirsi toormoosiga

Joogiks

🌸 Kurgivesi

🌸 Taimetee

🌸 Kohv

Piletid

  • Vestlusõhtu õhtusöögiga 20.01

    75,00 €
    Sale ended

Total

0,00 €

Share this event

bottom of page