top of page
Hingetoidu

KOKAKOOL

Tere tulemast Julia Hingetoidu kokakooli! Siit leiad erinevad online koolitused ja videoretseptid. Tehes endale konto kodulehel, on koolitused Sulle nähataval igal hetkel tähtajatult. Kokka just siis kui soovid, mugavalt!

Aprillis 2023 avasin Julia Hingetoidu Akadeemia, milles kokkame koos ja loome maitsvad ning erilised toidud. Kokakooli kursuste hulgas on toimunud lai valik koolitusi ja retsepte: gluteeni- ja laktoosivabad toidud, vegan toidud, värvilised hummused, pelmeenid ja vareenikud, hapendamine ja idandamine ning kuivatamine, soolased ja magusad tordid ning palju muud põnevat!

Klientide tagasiside

“Imelised kevadrullid läksid minutitega kõhtu! Nii tänulik armsa Julia ja Timofei kokakooli eest. Tegin ka koos tütrega. Lihtsalt nii tänulik selle võimaluse eest kokata koos superkoka Juliaga. Ingverit pole osanud toitudes kasutada, nüüd nägin kuidas seda riivida ja pressida ning kaste mõnusalt heaks teha. Ja tänu Juliale näen elusa toidu ilu, toidu värve ja seda rõõmu selle kaunistamisel. Varem seda ei julgenud valida. Mu tänu ei mahu siia sulge ära.”

Leanne, Kokakooli klient

1 / 7

Kokakooli

õpilaste

looming
bottom of page