top of page
Nimetu kujundus (1).png
Väljakutse

Sinu lemmik
Comfort food tervislikumas võtmes

24 - 29 märts 2024

Kell 11.00

Facebooki privaatses grupis/Zoomis, osale laivis või vaata endale sobival ajal

Osalemine 5€

Väljakutse on suunatud kõigile neile, kes armastavad nn traditsioonilisi lohutustoite (Comfort food), kuid soovivad seda nautida süü vabalt tervislikumas võtmes. 

See on ideaalne neile, kes hindavad mugavust ja maitseelamust, kuid samal ajal püüavad säilitada tervislikku eluviisi. Väljakutsele on oodatud kõik, kes soovivad avastada uusi viise oma lemmiktoitude valmistamiseks, mis pakuvad rõõmu ilma süütundeta.


​See väljakutse on Sulle kui oled mõelnud, et tahaksid teha  tervislikke toiduvalikuid, aga ikkagi on isu comfort foodi järgi, sest sul tekkisid mõtted: “Raske päev oli. Võtan burksi, sest väärin seda. Jälle kukkusin läbi, aga ma tahtsin nii väga burksi, sest see maitse on hea, ma unistasin selle söömisest ja see lohutab mind” 

See väljakutse…

on suunatud sulle, kui soovid nautida maitseid ja tekstuuri, kuid tahad, et keha tunneks end samas hästi;

ei suru peale mingeid konkreetseid toiduaineid, ei tule kedagi ümber õpetama;

pakub alternatiivi, et toitumine oleks mõndadel  keerulistematel hetkel natukene parem, sest väiksed pidevad muutused muudavad tuleviku palju paremaks.

Nimetu kujundus-2.png

Programm

24.03 kell 11.00 Juliaga live

25.03 kell 11.00 Harri Parkeriga kooskokkamine  

(särtsakas käsitöö tortilla forelli ja koduse majoneesiga)

26.03 kell 11.00 Kadi Toomperega kooskokkamine  (kodune jäätis)

28.03 kell 11.00 Juliaga kooskokkamine 

(naked burger kana avokaado ja tartar kastmega) 

29.03 kell 11.00 Horre Salustega kooskokkamine 

(tummine tervislik päris shokolaad) 

BOONUS 31.03 kell 11.00 Evelin Märtson-Navaga kooskokkamine

(sushisalat) 

Loo veidi paremad toitumisharjumused, leia paremad alternatiivid oma peamistele Comfort Foodi toitudele. 

Väiksed sammud loovad suuri muutusi 

Sellelt koolituselt saad...

Lisaks toitumispsühholoogi ja treeneri  inspireerivatele vestlustele  ning tooršokolaadi ja tervisliku toitumise teemade arutelule, pakub meie väljakutse osalejatele palju rohkem.

Kooskokkamine ja retseptid: Osalejad saavad osaleda Facebooki grupis kooskokkamisel, kus õpitakse valmistama maitsvaid ja tervislikke roogasid. Jagame väärtuslikke nippe ja näpunäiteid, kuidas luua tervislikke toite ilma kompromissideta maitseelamusele.

Toetav Facebooki grupp ja jagamine: Meie väljakutse loob osalejatele võimaluse liituda toetava mõnusa Facebooki grupiga, kus osalejad saavad jagada oma kogemusi, väljakutseid ja edusamme. Osalejad saavad inspireerida üksteist ning saada tuge ja motivatsiooni oma tervisliku toitumise eesmärkide saavutamiseks.

Üllatused ja auhinnad: Meie väljakutse pakub osalejatele põnevaid üllatusi ja auhindu nende pühendumise ja edusammude tunnustamiseks. See aitab hoida osalejaid motiveerituna ja innustab neid jätkama oma tervisliku toitumise ja elu teekonnal.

Kokkuvõttes saavad osalejad meie väljakutsest toetava kogemuse, mis aitab neil tulevikus teha iga päev veidi paremaid valikuid, avastada uusi viise tervisliku toitumise lisamiseks oma igapäevaellu ning saavutada tasakaal ja õnnelikum elu läbi toitumise ja enesearendamise.

Liitu meiega ja avasta, kuidas teha tervislikumaid valikuid ilma loobumise ja piiramiseta. Oleme siin, et toetada sind selle nädala jooksul ning muuta mugavam ja tervislikum toitumine reaalsuseks!

Kas oled valmis võtma vastu väljakutse?

Eelmistel väljakutsetel osalenute tagasiside

Sirli Urbas

Sain väga palju häid nippe ja inspiratsiooni. Väga meeldis, et toorainete nimekiri oli varem olemas. Sain rahulikult üle vaadata, mis kodus olemas ja mida on juurde vaja.

Ühte lemmikut välja ei kujunenud. Arvan, et hakkan erinevates kombinatsioonides kõiki retsepte kasutama. Mul on hea meel, et suutsin ka hummuse skeptikud ümber veenda. Tõdeti, et päris hea on.

Suur-suur tänu inspireerimast ja juhendamast! Suur tänu ka kõigile kaasteelistele - nii tore on näha, kuidas keegi retseptile läheneb. Uute kohtumisteni! 

Kaisa Vaunder

 Armas Julia, olen osalenud mitmel sinu koolitusel ja osasid roogasid varem juba valmistanud. Uks oli paotunud.  Seekordne koolitus oli aga palju rohkemat....mingi seletamatu jõud ja innustus on saatnud seda koolitust. See armastuse energia - kergus ja rõõm, mängulisus ja lihtsus,  millega sa ruumi hoiad on võimas ja ilus.  Selles osaleda on imeline.

Päris ammu juba on olnud kadunud säde minu ja toidutegemise vahel. Tegin, sest oli vaja. Sõin, sest oli vaja. Ka lapsed ütlesid mõnda aega juba, et toidud on küll maitsvad nagu alati aga igavad .  Praegu tunnen, kuidas kirg on jälle tärganud,  kõditab ja on ootusärevus.  Vaatan toitu ja toidutegemist jälle uudishimu ja armastusega. Ja nii hea meel kuulda aastasest väljakutsest. Täpselt see, mis toob rõõmu ja teadmist hoitusest, toetusest, naerust, värvidest ja jumalikest maitsetest.

Aitäh suurepärastele kaaskokkajatele ja Juliale!

Agni Kaerpõld

See oli üks ütlemata vinge nädal. Ei pidanud ise välja mõtlema mida õhtuks süüa teha - armas Julia tegi seda minu eest.

 

Aga mis tegelikult kõige olulisem - nii palju häid maitseid ja mõtteid sai enda toidulauale juurde.

 

Väljakutses tõdesin taas, et tervisliku toidu tegemiseks ei pea terve päeva kokkama, vaid saab kiirelt imemaitsva toidu valmis. Aitäh selle väljakutse eest!

4Z6A0802 Photo by Kersti Niglas.jpg

Tere tulemast Sulle!
Mina olen Julia Anufrijeva

Selle väljakutse algataja ja kokkutooja. 

Minu armastus toidu vastu tekkis juba lapsepõlves vaadates oma ema, Larissat, pühendunult toitu valmistamas. Alustasin kodukokana ja hiljem professionaalse kokana - kokku on kogemust üle 15 aasta minu lemmikvaldkonnas. Mind kannab armastus toidu, ilu ja elamuste vastu.

 

Olen lõpetanud koka ja kondiitri eriala Tallinna Teeninduskoolis ning läbinud mitmeid kokanduskoolitusi. Olen Julia Hingetoidu veebikooli asutaja. Meie väärtuseks on luua maitseelmusi, naudinguid ja pakkuda visuaalset toidu ilu, mis toidab meid igal tasandil.

 

Meie missiooniks on tõsta teadlikkust nii toidust kui meist endist, luues sündmusi ja koosviibimisi, mis täidavad meid nii füüsiliselt kui emotsionaalselt.

Väljakutsel kohtud imeliste külalistega:

Kadi Toompere

M28A7950.jpg

Kadi on viimased 15 aastat pühendanud terviseteemade uurimisele. On Institute for Integrative Nutrition lõpetanud health coach, joogaõpetaja, aroomiterapeut, aroomidiagnostik, ökokosmeetik-spa terapeut. Praegu läbib ta personaaltreeneri õpet. Tema sulest on ilmunud ka kaks elustiili- ja kokaraamatut. Oma teadmisi on ta jaganud arvukatel koolitustel ja konverentsidel. Teda innustab väga inimeste elu uuele tasemele viia aitamine.

Harri Parker

Harri.jpg

Elustiili insener.

Harri Parker on coach ja inspireerija kes oma kahest kirest, inseneeriast ja tervist toetavast elustiilist innustununa on Master WILDFIT coachina särasilmseks toetajaks kõigile, kes soovivad teha oma elus tervislikke toiduvalikuid. 

Harri lemmikteema on vaimse tervise otsene seos toitumisega ning siinkohal on tal tugevaks taustaks lisaks coachi väljaõppele ja isiklik lugu sellest, kuidas ta muutis oma elu 180 kraadi, tuues end aastatepikkusest depressioonist välja just toitumise ja elustiii muutmisega. 

Evelin

Märtson-Nava

image_6483441.JPG

Ta on juba lapsest saati huvi tundnud inimese füsioloogia ning anatoomia vastu, seega pole tal mitte kunagi olnud küsimusi, et mida ta võiks ülikooli õppima minna või mis elukutse valida. Hetkel töötab peamiselt treenerina ja koolitajana aidates ka teistel suhet oma kehaga harmoonilisemaks muuta. Juba lapsest saati on tal olnud huvi ja kirg inimkeha ja meele vastu ning seetõttu on uurinud, vaadelnud ja kogenud palju. On õppinud, lugenud ja mis peamine -  ise läbi tunnetanud erinevad sportimisviisid kui ka erinevad toitumisviisid. Evelin on veendunud, et peamine on kuulata oma keha ning teha enda jaoks parimad valikud, mis tagavad hea enesetunde ja tervise.

Horre Saluste

Horre1.jpg

On 46 aastat noor ja maalima suurima valikuga suhkruvabade šokolaadide autor. Teda huvitavad eksootilised maitsed ja toidu alkeemia.
 

Räägime nendel teemadel ja teeme koos shokolaadi. 

✓ Milline vahe on erinevatel šokolaadidel? 

✓ Kuidas šokolaad mõjutab meie keha ja meeleolu?

✓ Mida panna šokolaadi ostmisel tähele? 

✓ Kas šokolaad teeb paksuks? 

✓ Mida veel šokolaadi sisse panna?

 • Kus väljakutse toimub?
  Väljakutse toimub Facebooki grupis. Pärast registreerimist saad ligipääsu privaatsesse Facebooki gruppi. Grupp avaneb neljapäeval, 21.03.24
 • Kas videod on järelvaadatavad?
  Kõik väljakutse sessioonid ja materjalid on privaatses Facebooki grupis üleval ja järelvaadatavad kuni 31.03.24
 • Kaua on salvestused nähtavad?
  Kõik väljakutse sessioonid ja materjalid on privaatses Facebooki grupis üleval ja järelvaadatavad kuni 31.03.24
 • Kui palju osalemine maksab?
  Registreerides kuni 17.03.24 on osalemine tasuta, alates 18.03.24 on hind 5 eurot
 • Mis kell on sessioonid?
  Sessionid on järgnevalt: Pühapäeval 24.03 kell 11.00 Esmaspäeval 25.03 kell 11.00 Teisipäeval 26.03 kell kell 11.00 Neljapäeval 28.03 kell 11.00 Reedel 29.03 kell 11.00 ja Pühapäeval 31.03 kell 11.00
 • Kus saab sessioone vaadata?
  Sessioonid on nähtavad privaatses Facebooki grupis, mille link saadetakse Sulle emailile kinnituskirjas või on võimalik osaleda ka üle Zoomi.
 • Kellele väljakutse sobib?
  Väljakutse on suunatud kõigile neile, kes armastavad nn traditsioonilisi lohutustoite (Comfort food), kuid soovivad seda nautida süü vabalt tervislikumas võtmes. See on ideaalne neile, kes hindavad mugavust ja maitseelamust, kuid samal ajal püüavad säilitada tervislikku eluviisi. Väljakutsele on oodatud kõik, kes soovivad avastada uusi viise oma lemmiktoitude valmistamiseks, mis pakuvad rõõmu ilma süütundeta. (link algusesse?)
 • Kui palju aega peaksin väljakutse jaoks iga päev planeerima?
  Sõltuvalt päevast tund kuni poolteist tundi.
 • Mis juhtub kui ma ei saa mingil päeval osaleda?
  Igaüks võib läbida väljakutset omas tempos, kõik videod on järelevaadatavad kuni 31.03.24.
 • Ma ei oska kokata, kas võin väljakutsest osa võtta?
  Jah, muidugi. Väljakutsel toimuvad kooskokkamised, kuid samuti jagatakse infot väga erinevatel toitumisega seotud teemadel. Väljakutse pakubki väga hea võimaluse koos teistega harjutada ja kokata. Videod on järelvaadatavad, vajadusel võib neid uuesti üle vaadata. .
 • Millal saan teada, mis toiduaineid on mul väljakutse jaoks vaja?
  Postitame Facebooki gruppi vajaminevad toiduained 23.märtsil. Leiad need Juhendite-alt.

Leia vastus korduma kippuvatele küsimustele

Helista

372 5595 5313

Kirjuta

Jälgi

bottom of page